Nici liftingujące

Z wiekiem skóra staje się coraz bardziej wiotka i traci swoją jędrność. Tym oczekiwaniom wychodzą naprzeciw nowe, innowacyjne nici liftingujące, które skutecznie poprawiają wygląd skóry.

Na czym to wszystko polega?

Nici w zależności od rodzaju nici mają one specjalne sploty lub są zbudowane z mikroskopijnych haczyków, które otwierają się po wprowadzeniu ich pod skórę. W ten sposób podnosi się ona zapewniając efekt liftingu.

Zabieg jest odpowiedni dla osób już od 30 roku życia.

Warto dodać, że nie polega on tylko na odmłodzeniu. Można za pomocą nici także modelować kształt twarzy i innych obszarów ciała. Co ważne, zabieg może być przeprowadzony nawet przy bardzo cienkiej skórze lub cienkiej warstwie tkanki tłuszczowej.  Na rynku jest wiele dostępnych rodzajów nici. Niektóre w swoim składzie zawierają dodatkowe substancje, które rozpuszczając się stopniowo hamują proces starzenia.

Jak wygląda zabieg? 

Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Polega na wprowadzeniu za pomocą specjalnej igły prowadzącej lub kaniuli. Cały zabieg implantacji trwa około 60 minut, w zależności od obszaru zabiegowego.

Nici liftingujące. Efekty zabiegu:

Pierwsze efektyodmłodzonej skóry są zauważalne od razu po zakończeniu zabiegu. Pogłębiony rezultat można podziwiać po kilkunastu dniach, po których zniknie opuchlizna, niewielki obrzęk lub zasiniaczenia.

W przeciągu tygodnia od zabiegu, niewskazana jest nadmierna mimika twarzy i zalecane jest ograniczenie aktywności fizycznej. Do dwóch tygodni mogą być także wyczuwalne grudki i nierówności na twarzy, jednak niedogodności te są zjawiskiem normalnym i nie należy się nimi przejmować, ponieważ po 14 dniach powinny ustąpić. Warto podkreślić, że efekt młodej i jędrnej skóry utrzymuje się nawet 2-3 lata. Po tym czasie nici się po prostu rozpuszczają, a zabieg można powtórzyć.

W dzisiejszych czasach każdy chce wyglądać pięknie i młodo bez względu na wiek. Obecnie dostępne są zabiegi przeprowadzane za pomocą nici liftingujących, które w szybki sposób pozwalają osiągnąć efekt jędrnej, napiętej skóry, poprawiając jej nawilżenie i stymulując produkcję kolagenu. Dzięki nim proces starzenia można zatrzymać przywracając ciału atrakcyjny wygląd.

Cena zabiegu

NICI LIFTINGUJĄCE Z HACZYKAMI
w zależności od ilości nici                                                                                    1000- 5000 ZŁ

*  Cena do ustalenia po konsultacji lekarskiej.